Vrijdag 31 oktober a.s. organiseert de Sportraad van de gemeente Aalten de jaarlijkse verkiezing van de sportman, sportvrouw, sportploeg en het sporttalent van het jaar.

Eén van de genomineerde kandidaten voor de titel “Sporttalent van het Jaar” is AVA`70-atlete Eva Bruil. De juniore wist in het afgelopen jaar diverse wedstrijden op haar naam te zetten. Naast al deze overwinningen pakte ze bij de scholierenwedstrijd “Olympic Moves” op 13 juni jl. in Amsterdam de nationale titel op de 1500 meter met een tijd van 5,52 minuten.  De gala-avond vindt vrijdagavond plaats in het Grachthuys in Bredevoort en de aanvang is 20.00 uur. Belangstellenden kunnen deze avond bijwonen en de toegang is gratis.

We hopen natuurlijk dat Eva de titel in de wacht sleept en het zou een mooie vorm van waardering zijn voor haar prestaties in 2014! 

Kab Grachtenloop

 
Datum: woensdag 10 juni
 
Start- en finish locatie:
op het Zand, in het centrum van Bredevoort
 
Programma:
19.00 uur: 1 km kab Kidsrun
19.20 uur: 2 km kab Kidsrun
19.35 uur  Prijsuitreiking jeuglopen
19.45 uur: 5 km & 10 km Kab Prestatieloop
Aansluitend Prijsuitreiking 5km en 10km