Klik op onderstaande fotoalbums voor een indruk van de Koninginneloop 2011.

 

       
  Voornaam Tussen Achternaam Woonplaats/Ver. Tijd  
1 Hans   Waalder Aalten 17.09  
2 Arjan   Weijenborg AVA'70 17.12  
3 Erik   Demkes AVA'70 17.46  
4 Gerrit   Dijkslag AVA'70 18.04  
5 Pascal    Kolkman Winterswijk 18.09  
6 Arjan   Stortelder Marienvelde 18.19  
7 Bram   Wevers AZSV 18.28  
8 Kevin   Kugathasan AVA'70 18.36  
9 Bram   Tolkamp AVA'70 18.41  
10 Rob   Berkelder AVA'70 18.57  
11 Erwin   Wamelink AVA'70 19.20  
12 Sjaak van den Bosse Nijmegen 19.42  
13 Roel    Schreurs AVA'70 19.49  
14 Henk   Woolschot Zelhem 19.51  
15 Henk   Mengers AVA'70 20.12  
16 Sander   Kolthof Aalten 20.40  
17 Rick   Moezelaar Ruurlo 20.41  
18 Wim   Rensink AVA'70 20.46  
19 Jan   Rademaker AVA'70 20.54  
20 Jaap   Oberink Aalten 21.02  
21 Tommy   Derksen Aalten 21.03  
22 Marcel   Mateman Aalten 21.35  
23 Raul   Griffioen AVA'70 21.39  
24 Ingrid van  Zolingen AVA'70 21.56 1e Dame
25 Ramon   Wensink Aalten 22.01  
26 Luuk   Pauwels Pannerden 22.07  
27 Wout   Abbink Westendorp 22.09  
28 Marijke   Kroon Vinkeveen 22.20 2e Dame
29 Andre   Balke AVA'70 22.22  
30 Peter   Baten Aalten 22.37  
31 Freek   Notten Eibergen 22.45  
32 Marieke   Prinsen AVA'70 22.59 3e Dame
33 Gijs   Baten Nijmegen 23.09  
34 Herman   Baten Aalten 23.25  
35 Justus   Jansen Dinxperlo 23.26  
36 Tracy   Jewell AVA'70 23.34 4e Dame
37 Evelien   Hillen AVA'70 24.18 5e Dame
38 Agnes   ?? Amsterdam 24.20 6e Dame
39 Arjan   Schuurman Renkum 24.25  
40 Kay   Collins Aldershot (GB) 24.47 7e Dame
41 Ferdinand   Wolterink Aalten 25.21  
42 Christel te Lindert AVA'70 26.08  

800 meter Jongens (tot en met 9 jaar):   (Na  Reklame is er een nieuwe nummer 1, en schuiven de nr 2,3.en 4 door )
1. Sem Balke (3.00 min.)
3. Tijmen te Kolste (3.01 min.)
3. Roel Somsen ( 3.02 min.)
4 Wouter Klein Wolterink (3.03 min.)

800 meter Meisjes (tot en met 9 jaar):
1. Esther Boekelder (3.00 min.)
2. Rosa ter Hedde (3.08 min.)
3. Elianne Houwers (3.09 min.)
4. Janneke Gelderblom (3.12 min.)
5. Lobke Besselink (3.16 min.)

1600 meter Jongens (10 tot en met 15 jaar):
1. Zowie ter Hove (5.31 min.)
2. Ruben Boekelder (5.39 min.)
3. Stan Prinsen (5.49 min.)
4. Luka ter Haar (6.07min.)
5. Kay van Poelj (6.11 min.)

1600 meter Meisjes (10 tot en met 15 jaar):
1. Marijke Esselink (6.08 min.)
2. Nienke Weijenborg (6.15 min.)
3. Linde Klein Nibbelink (6.45 min.)
4. Munah Bulsink (7.06 min.)
5. Romy van Rijs (7.08 min.)


Koningsloop 2019

                                     

Gerard Tebrokeloop

Hoofdsponsor AVA'70

 
 
 

Zoeken